Anmälda 2011

Herrar 10 km

Anders Kleist, IK Akele
Lars Norin, Norrköping
Magnus Wretman, OK Roxen
Torsten Lind, Linköping
Erik Backteman, Linköpings OK
Thomas Johansson, OK Kolmården
Peter Laudon, Boxholm
Johan Ankarswärd, Fornåsa
Johan Lind, Karlstad
Kristoffer Hellberg, Uteliv i Linköping
Douglas Thorell, Uteliv i Linköping
Carl Sander Uteliv i Linköping
Björn Johansson, Uteliv i Linköping
Mårten Jarl, Vikbolandet
Joakim Tosteberg, Linköpings OK
Daniel Haavisto, Linköpings Triathlonklubb
Fredrik Wirenmark, Fillinge Ultra
Robin Törnblom,
Johan Otterström, Linköpings OK
Erik Andersson, Karlstad
Jakob Karlsson, Linköping
Patrik Svensson, OK Motala
Henrik Karlborg, Team FISK
Johan Sandberg, Linköping
Håkan Strömlid, Katrineholm
Marcel Warntjes, Linköpings OK
Oskar Sjöström, Linköping
Martin Ingves,
Niklas Klarin, ENKA
Felix Tellander, Linköping
Erik Lerneryd, Nangiala IF
Kenneth Ljung, Linghem
Karl Levin, Sävedalens AIK
Anders Berg, Linköpings OK
Andreas Peterson, Hagaby GoIF
Andreas Schöndell, IK Akele
Björn Clasén, IK Akele
Bo Flisborg, Linköping
Christian Cullibrick, Linköping
Christoffer Lindkvist, Teknova Squashklubb
David Hjelmfors, Linköping
David Gilljam, Lambohov, Linköping
Jens Eriksson, Väderstad IK
Jerker Alexandersson, Linköpings Löparklubb
Jimmy Pettersson, Göteborg-Majorna OK
Joel Käll-Karlsson, Växjö OK
Johan Åtting, Linköpings OK
Johan Dalenius, Linköping
Jonas Vogel, Norrköping Triathlon
Kim Magnusson, Gistad
Lenn Aronsson, Linköpings OK
Linus Stenberg, Motala
Magnus Jonsson, Linköping
Magnus Nordlander, Linköping
Magnus Eriksson, Tranås
Markus Johansson, Linköping
Mathias Jonsson, Boxholm
Mattias Evald, IK Hakarpspojkarna
Mikael Brunn, Motala
Mikael Andersson, Linköping
Niklas Björk, Brokind
Niklas Johansson, Linköping
Patrik Wik, Boxholm
Pontus Brander, Kattisavans IF
Rasmus Elmelid, Ringsjö OL
Thomas Lilja, OK Denseln
Tommy Alm, Linghem
Torbjörn Berglund, Linköping
Mats Edberg, Sturefors

Damer 10 km

Jenny Sergent, IK NocOut.se
Emily Rodriguez, Linköping
Jessica Svensson, Tranås
Linda Axelsson, Linköping
Hanna Widforss, Linköping
Karin Backteman, IK Akele
Liselott Roth, Linköpings OK
Sophia Jarl, Vikbolandet
Lisa Engelke, Fillinge Ultra
Elisabeth Lovén, Linköping
Anna Wretman, Linköping
Anna-Stina Påledal, Linköpings OK
Cecilia Kleist, IK Akele
Emma Backteman, IK Akele
Henrietta Thorén, Linköpings Löparklubb
Josefina Berntsson, OK Löftan
Lin Eriksson, Linköpings OK
Maria Ohlsson, OK Dacke

Motion 5 km

Annika Tiensuu, Jursla
Camilla Ågren, Räddningstjänstens IF
Christine Ankarswärd, Nyköping
Elin Kättström, Linköping
Emma Esbjörnsson, Linköping
Helena Kjeldgaard,
Helene Ankarswärd, Fornåsa
Johan Brynås, Vikingstad
Johan Sjökvist, Linköping
Johanna Sandborg, Linköping
Jörgen Pettersson, AVGÅ HAMREN!
Karin Broström, Linköping
Karin Nyström, Linköpings OK
Lars-erik, Johansson, Saab
Linda Shosholli, Linköping
Markus Svensson, Linköping
Nicklas Dagersten, Linköping
Peter Wilhelmson, Norrköping
Simon Johansson, OK Kolmården
Siw Wåle, TSM
Sonja Glöckner, Naturfreunde Bielefeld
Tobias Andersson, Linköping

* Dessa anmälda har bekräftats genom att betalning registrerats på bankgirokontot. Bankgiroinbetalningar kan ta ett par bankdagar och vi kommer övervaka och fylla på anmälningslistan tom fredag.